Pakalpojumi

Videonovērošana mājai

Bieži cilvēki domā, ka sliktas lietas ar viņiem nekad nenotiks. Tas ir pareizi, labas domas domāt vajag, bet realitātē cilvēki cieš no mantkārīgu garnadžu uzbrukumiem savās dzīves vietās katru dienu.

Ikdienā valsts policija reģistrē desmitiem zādzības, kas paveiktas diennakts tumšajā laikā un arī dienas laikā, kad esam savās darba vietās vai izbraukuši ceļojumā.

Zagļi mēdz būt ļoti viltīgi un izsekot Jūsu īpašumu pat vairākus mēnešus, lai attiecīgi izdevīgā brīdī veiktu zādzību.

Ir vairāki veidi, kā mēs varam nodrošināties pret šādiem gadījumiem un viens no tiem ir uzstādīt mājās signalizāciju un izvietot nepieciešamajās vietās videonovērošanas kameras.

Tiesa gan, ka izvietojot kameras, tas varētu neapturēt garnadzi no zādzības, bet mēs uzskatām, ka šo risku samazinātu gan.

Izvietojot kameras savā īpašumā un uzstādot tās redzamās vietās, zagļiem tas rada bailes, jo saprot, ka Jūsu īpašums tiek apsargāts. Ja ir kameras, mājai noteikti ir signalizācijas sistēma – tās varētu būt zagļu domas, pat ja signalizācija īpašumam nav uzstādīta.

Ja Jūs esat pamanījuši neierastas aktivitātes mājokļa tuvumā, nepazīstamus transporta līdzekļus, tad Jums ir lieliska iespēja pārskatīt video ierakstot aktivitātes, kas notiek Jūsu prombūtnes laikā, nakts laikā un citos brīžos.

Videonovērošanu sistēmu uzstādīšana dzīvesvietā sniedz Jums iespēju laicīgi laupīšanu Jūsu īpašumā.

Mēs piedāvājam dažādus risinājumus privātpersonām, lai Jūs pasargātu. Lūdzam Jūs sazināties ar mums.

Katrs pieprasījums tiek izskatīts individuāli. Kontakti