Pakalpojumi

Apsardzes signalizācijas sistēmas

Apsardzes signalizācijas sistēmas – Uzņēmums DATIKA veic apsardzes signalizācijas sistēmu uzstādīšanu. Piedāvājam pasaules vadošo ražotāju sistēmas gan privātmāju, gan industriālos risinājumus, kuras iespējams integrēt un apvienot ar piekļuves kontroles sistēmām, kā arī integrēt ēku vadības sistēmās.

Signalizācijas sistēmas galvenais uzdevums ir nekavējoties paziņot Jums un apsardzes dienestam par ārkārtas situācijas rašanos. Pēc nepieciešamības trauksmes paziņojums var tikt veikts gan uz Jūsu norādīto telefona numuru, gan apsardzes kompānijai.

Apsardzes signalizācija MICRA

sistēma tika izstrādāta, lai aizsargātu mazus objektus. Bezvadu magnētiskais kontakts un PIR-detektori nodrošinās optimālu drošības līmeni. Savukārt bezvadu dūmu un siltuma detektoru, plūdu un stikla plīšanas detektoru moduļu atbalsts nodrošinās sistēmu ar papildu aizsardzību. Intuitīva un vienkārša signalizācijas sistēmas kontrole tiek veikta, izmantojot radio (vadības) pulti, bezvadu tastatūru vai mobilo tālruni. Turklāt, pateicoties analogajām ieejām, MICRA modulis var kontrolēt tām pievienotās ierīces, informējot par kritisko parametru pārsniegšanu, piemēram, temperatūru vai spiedienu. Lasīt vairāk


Apsardzes signalizācijas sistēmas

152.80 ar PVN
MICRA apsardzes modulis ar GSM/GPRS komunikatoru
29.10 ar PVN
MKP-300 bezvadu tastatūra MICRA sistēmas
34.50 ar PVN
MPD-300 bezvadu kustības detektors MICRA sistēmai
14.80 ar PVN
MPT-300 tālvadības pults MICRA sistēmai
34.50 ar PVN
MSD-300 bezvadu dūmu un siltuma detektors MICRA sistēmai
88.70 ar PVN
MSP-300 R bezvadu āra sirēna ar stroboskopu
65.90 ar PVN
MTX-300 433 MHz bezvadu sistēmas kontrolieris