Pakalpojumi

Videonovērošanas sistēmas

Videonovērošanas sistēmas – SIA „DATIKA” piedāvā dažādus pasaules vadošo ražotāju videonovērošanas sistēmu risinājumus. Piedāvājam saviem klientiem IP videonovērošanas, analogās videonovērošanas un hibrīda novērošanas sistēmas, veicam sistēmu auditu, kā arī uzstādām un apkalpojam videonovērošanas sistēmas.

Videonovērošana ir ļoti labs drošības līdzeklis, ar plašām pielietošanas iespējām. Ar videonovērošanas palīdzību Jūs varat sekot līdz visam notiekošajam Jūsu prombūtnes laikā.  Ar videonovērošanas sistēmu palīdzību varat kontrolēt uzņēmuma biznesa un ražošanas procesus. Var izmantot, lai nodrošinātu papildus aizsardzību Jūsu mantai un biznesam. Iespēja sekot līdzi savai komandai, tādā veidā, kontrolēt personāla darbu. Paaugstināt biznesa drošību, kā arī vienmēr atrisināt strīdīgas situācijas. Sekot līdz visam ir ļoti ērti, jo to Jūs varat darīt gan no datora, gan no planšetes vai viedtālruņa atrodoties jebkurā pasaules vietā.

Videonovērošana ir neatņemama mūsdienu privātmājas drošības sastāvdaļa, kas ļaus Jums justies drošāk, gan esot mājās, gan Jūsu prombūtnes laikā. Videonovērošana uzstādām, un apkalpojam jebkura tipa objektos.


Videonovērošanas sistēmas

243.60 ar PVN
8 kanālu IP video ieraksta iekārta DS-7716NI-K4
229.90 ar PVN
8Kanālu Turbo HD vai Analogo kameru ieraksta iekārta DS-7208HUHI-K2
96.40 ar PVN
IP 2MP kamera DS-2CD2023G0-I