Pakalpojumi

IT infrastruktūras uzturēšana un remonts

IT infrastruktūras uzturēšana un remonts – Katra uzņēmuma stabilas darbības pamatā ir atbilstoša IT infrastruktūra. SIA “DATIKA” piedāvā pārbaudītus un kvalitatīvus ārpakalpojumus saviem klientiem – datorspeciālista pakalpojumus, datortehnikas remontu un auditu, programmatūras auditu. Mūsu speciālisti ir profesionāļi savā nozarē, kas spēj ātri un  kvalitatīvi risināt pat vissarežģītākās problēmas. IT infrastuktūras izveide tiek veikta atbilstoši klienta biznesa vajadzībām.

Mēs piedāvājam esošās infrastruktūras stāvokļa analīzi, kapacitātes izvērtējumu, serveru optimizēšanu un iespējamo problēmu aprakstu un to novēršanu. Piedāvājam serveru attālinātu uzraudzību (procesora, cietā diska, operatīvās atmiņas, dažādu ar programmatūras saistītu procesu uzraudzību) un noslogojuma pārbaudes/mērīšanu. Veicam antivīrusa risinājumu uzturēšanu, svarīgāko operētājsistēmas jauninājumu un drošības labojumu uzlikšanu serveriem un darbstacijām.

Piedāvājam arī auditēšanas pierakstu (“Event viewer”) notikumu analīzi un darbību piefiksēšanu, rezerves datu kopēšanas procesa nodrošināšanu, datoru konfigurāciju, tīkla komutatoru vadīšanu un konfigurēšanu tai skaitā administratīvo virtuālo tīklu (VLAN) izveidošanu, kā arī ikmēneša profilaktisko darbu veikšanu katrai darbstacijai.