Elektromobiļu uzlādes stacija

Mēs esam apņēmušies mainīt veidu, kā pasaule izmanto enerģiju.
Wallbox rada progresīvu elektrisko transportlīdzekļu uzlādi un enerģijas
pārvaldību sistēmas, kas no jauna definē lietotāju attiecības ar tīklu.

Kas ir Wallbox?

Izmantojot pareizo mājas uzlādes risinājumu, jūsu elektriskais transportlīdzeklis
vienmēr ir gatavs darbam. EV uzlāde mājās ir ērta un izdevīga. Jūs vienkārši
atvieglojat savu automašīnu savā garāžā un pievienojiet to lādētājam. Aizmirstiet
par publiskā lādētāja meklēšanu vai papildu pieturas plānošanu. Vienkārši dodieties
mājās, pievienojiet to un pamostaties rīt uz pilnu akumulatoru.

Mājas risinājumi
Uzlādēts auto, kad nepieciešams. Izmantojot mūsu mājas uzlādes risinājumus, automašīnas uzlāde ir vienkārša. Ieplānojiet uzlādes sesiju, un automašīna automātiski sāks uzlādi, kamēr jūs guļat vai ieturat vakariņas. Kāpēc tērēt laiku uzlādei, ja varat koncentrēties uz to, kas mājās ir patiešām svarīgs?

Wallbox viedie uzlādes risinājumi nodrošina, ka automašīnas uzlāde mājās ir droša, ātra un samazinās elektrības izmaksas.
Biznesa risinājums
Elektromobiļu uzlāde Jūsu biznesam. Jums ir jāattīstās pastāvīgi mainīgā vidē. Taču nākotnes vajadzību paredzēšana var būt sarežģīta. Wallbox uzlādes tīkls pielāgojas jūsu uzņēmuma īpašajām vajadzībām un aug kopā ar jums. Tas ļauj pārvaldīt uzlādi, izmantojot mākoņa platformu, sniedzot pārskatu un kontroli.

Wallbox lādētāji ir piemēroti jebkuram transportlīdzekļa tipam un nodrošina jaudu līdz 22 kW.
Publiskie EV uzlādes risinājumi
Wallbox piedāvā pilnu līdzstrāvas uzlādes risinājumu portfeli, kas lieliski iederas jebkurā iespējamā vietā. Jebkurā vietā, sākot no mazumtirdzniecības autostāvvietām līdz pilsētas ielām vai lielceļu uzlādes stacijām, mums ir ideāls uzlādes risinājums jūsu vajadzībām.
Mūsu risinājumi svārstās no 60 līdz 350 kW, un tie ietver nākamās paaudzes publiskos lādētājus, kas radīti, lai apmierinātu gan elektroauto vadītāju, gan uzlādes punktu operatoru vajadzības.

Gudrs veids, kā uzlādēt savu elektromobili

Wallbox viedie uzlādes risinājumi apvieno tehnoloģiju un dizainu

labākā elektroauto uzlāde mājās, piedāvājot:

Saderība

Mūsu lādētāji ir pieejami gan ar 1., gan 2. tipa uzlādes kabeļiem. Neatkarīgi no tā, kāds elektroauto jums ir, mums ir lādētājs.

Savienojamība

Mūsu lādētāji piedāvā vairākas savienojamības iespējas, kuras var vadīt attālināti, izmantojot viedierīces un lietotni myWallbox.

Izturība

Mūsu lādētājiem ir IP54 un IK08 aizsardzības pakāpes, kas ļauj droši uzstādīt telpās un ārā. Tie ir izstrādāti un ražoti Eiropā, izgatavoti tā, lai būtu izturīgi, un uz tiem attiecas Wallbox garantija.

Kontrole

Izmantojot lietotni myWallbox, pievienojiet to mājās un ieplānojiet maksu ārpus sastrēguma stundās, kad jūsu enerģijas piegādātāja tarifi ir viszemākie

Jauda

Ar jaudu līdz 22 kW izbaudiet uzlādi, kas ir līdz pat 8 reizēm ātrāka nekā standarta lādētājs.

Borta izlūkošana

Wallbox lādētājam ir iebūvēta inteliģence, tāpēc jūs kontrolējat uzlādes iestatījumus pat tad, ja esat bezsaistē, izmantojot tā Bluetooth savienojumu.

Efektivitāte

Mūsu viedie risinājumi pārvalda enerģijas slodzi starp jūsu māju un automašīnu, nodrošinot visefektīvāko uzlādi, neapdraudot jūsu enerģijas izmaksas. Mēs to saucam par dinamisko enerģijas sadali.

Uzticamība

Mūsu sertificētie partneri droši uzstādīs jūsu lādētāju, pilnībā ievērojot vietējos noteikumus un mūsu garantijas vadlīnijas.

Kontrolējiet lādētāju, izmantojot lietotni myWallbox

Pārraugiet lādētāja statusu un vadiet to attālināti, atrodoties ceļā

Ieplānojiet uzlādi, kad jauda ir lētākā

Skatiet savu statistiku reāllaikā

Bloķējiet lādētāju, lai pasargātu to no nevēlamas lietošanas