Elektromobiļu uzlādes stacija

Mēs esam apņēmušies mainīt veidu, kā pasaule izmanto enerģiju.
Wallbox rada progresīvu elektrisko transportlīdzekļu uzlādi un enerģijas
pārvaldību sistēmas, kas no jauna definē lietotāju attiecības ar tīklu.

Supernova

Ātra uzlāde, uz kuru varat paļauties

Supernova ir Wallbox nākamās paaudzes līdzstrāvas ātrais lādētājs. Tā augstāka efektivitāte un uzticamība palielina darbības laiku,

Commander 2

Vairāk nekā lādētājs, biznesa risinājums

Wallbox Commander 2 nodrošina vienkāršāko un īsāko ceļu uz viedo elektrisko transportlīdzekļu uzlādi jūsu uzņēmumam par labāko cenu. Apvienojumā ar myWallbox uzņēmumiem, kas ir iekļauts bez papildu maksas, šis uzņēmumiem paredzētais elektroauto lādētājs samazina kopējos ieguldījumus uzstādīšanā un enerģijas pieprasījumu, pateicoties tādām funkcijām kā: vieda slodzes pārvaldība, mūža darbības atbalsts un uzlādes aktivizēšana kā ieņēmumu plūsma.

Copper SB

Izturīga un elastīga elektroauto uzlāde

Wallbox Copper SB ir izstrādāts, lai nodrošinātu daudzpusību, uzticamību un eleganci uzņēmumiem, kuri vēlas elektrificēt savu komerciālo autostāvvietu. Power SB lādētājs garantē elektroauto vadītāju apmierinātību, pateicoties tā integrētajai ligzdai, kas ļauj uzlādēt elektroauto jebkuram tirgū esošajam elektriskajam transportlīdzeklim. Izvēlieties, kurš piekļūst jūsu lādētājam, izmantojot RFID karšu lasītāju, un viegli izveidojiet savienojumu ar lādētāju, izmantojot lietotni myWallbox.

Pulsar Plus

Kompakta izmēra un jaudīgu funkciju kombinācija.

Kombinētās funkcijas padara Pulsar Plus par ideālu izvēli jūsu mājām. Pulsar Plus ir aprīkots ar integrētu kabeli, un tas ir piemērots ikvienam elektroauto ar 1. vai 2. tipa uzlādes spraudni. Izvēlieties starp 7,4 kW, 11 kW vai 22 kW.